Maironio g. 10, LT-01124, VILNIUS
(šalia Dailės Akademijos)
Telefonas: 860112210
El.p.: info@dailesartele.lt
Į TITULINĮ

 

Paauglių nuo 11 metų kūrybinės tapybos pamokos

paauglių NUO 11 METŲ kūrybinės tapybos pamokos


 

 

Norintiems mokytis tapybos siūlomos kūrybinės tapybos pamokos. Šios, paaugliams skirtos pamokos, reikalingos norintiems įgyti meninės drąsos, norintiems pajusti spalvų magiją, išsilaisvinti iš vidinio susikaustymo, turintiems abejonių dėl savo meninių gebėjimų. 

Meninę gyslelę turintis jaunas žmogus arba nežinantis, kad ją turi, dažnai atsiduria abejonių ir savęs ieškojimų lauke. Tai tokia erdvė, kuri kelia klausimų ir tėveliams, ir paaugliui. Atsidūręs kūrybinėje aplinkoje jaunas žmogus turi galimybę būti savimi, spalvomis sakyti tai, ką jis galvoja, kalbėti savo balsu, reikšti save, identiifkuotis. Tai nuostabi kūrybinė programa. Mokymasis pagal autorinę programą "Spalva ir erdvė".

Tapybos pamokose mokoma komponavimo, spalvininkystės, stebėjimo, ugdomas individualumas, formuojami praktiniai įgūdžiai. Pamokos vyksta Maironio g. 10, šalia Dailės Akademijos. 

P I R M A D I E N I A I S
16.30 - 18.00 VAL.

Tapybos mokymo gairės
Suteikti spalvų teorijos pagrindus, supažindinti su pagrindinėmis ir šalutinėmis spalvomis,išmokyti matyti tapomų daiktų natūrą kaip spalvinių derinių visumą. Mokyti pajusti dydžius formate, objektų proporcijas ir siluetus, spalvinių derinių niuansus ir jų turtingumą, detalės ir visumos santykį, įvardyti šviesą ir šešėlį. Akcentuoti šiltų ir šaltų spalvų supratimą peizažo ir natiurmorto žanruose. Mokyti perteikti erdvę šviesos ir spalvos pagalba. Skatinti ieškoti grąsesnių kompozicinių sprendimų. Plačiau apie programos tikslus, metodiką ir temas Jūs susipažinsite studijoje. 

 

charge website with tracking
Counter Code